Grafické studio: Profesionální služby nejen pro výrobu reklamy

0
422

Grafika najde uplatnění v mnoha oblastech, ať už jde o webovou prezentaci, tiskoviny či třeba velkoplošný tisk. Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří nabízí profesionální služby a zajistí pro vás grafiku, která pozitivně osloví.

Grafické studio

Grafické studio nabízí kompletní služby reklamy, přičemž právě grafika je jedním z klíčových prvků. Prezentace firmy je velmi důležitá – logo, reklamní předměty, letáky a řada dalších tiskovin. Grafik pro vás zpracuje vše, co je klíčové pro prezentaci firmy. Mezi nabízené služby patří grafické práce pro webové prezentace, tiskoviny, obalový design i velkoplošný tisk. Ke každé zakázce je přistupováno individuálně, získáte návrh, který přesně vyhoví potřebám vaší firmy.

Tisk Plzeň

Kromě grafických služeb plzeňské studio nabízí také tiskové služby. Zvolit můžete ofsetový tisk pro vizitky, letáky, pozvánky a mnoho dalšího. Další možností je pak digitální tisk, který je využíván pro tisk různých materiálů. Aby vaše reklama byla opravdu vidět, využít můžete také velkoplošný tisk. Ten umožňuje tvorbu billboardů, reprodukcí, bannerů či třeba výstavních panelů. Tisk Plzeň má špičkovou kvalitu, vyhoví vašim požadavkům a získáte tu nejlepší formu reklamy pro svou firmu.

Orientační systémy

Pro zviditelnění firmy je důležité věnovat pozornost reklamě ve veřejném prostoru. Oblíbenou volbou jsou proto orientační systémy. Plzeňské studio vyrábí orientační systémy do exteriéru i interiéru. Ať už jde o navigační tabule, piktogramy, informační, orientační či dveřní štítky. Celou realizaci lze provést na klíč – od vizualizace ve vybraném prostoru přes grafický návrh až po samotnou výrobu a instalaci systému.

Díky službám profesionálů z Plzně získáte komplexní reklamu a další tiskoviny pro úspěšnou propagaci.

Předchozí článekKurzy na vysokozdvižný vozík – školení zaměstnanců
Další článekDřevo na topení: Široká nabídka kvalitního palivového dřeva