Kurzy na vysokozdvižný vozík – školení zaměstnanců

0
433

Školení řidičů vysokozdvižných vozíků je základem pro získání řidičáku na VZV. Během kurzu vaši zaměstnanci získají všechny potřebné informace a dovednosti pro efektivní a bezpečnou práci s manipulačními vozíky.

Průkaz obsluhy motorových vozíků

Průkaz obsluhy motorových vozíků, lidově často označován jako řidičák, je pro mnoho zaměstnanců nezbytností pro práci. Díky profesionálnímu školení řidičů můžete pro své zaměstnance zajistit řidičák. Kurzy jsou rozděleny na teoretickou a praktickou část. Během teoretické části se seznámí s riziky vyplývajícími z obsluhy manipulačních vozíků. Získají důležité informace o pravidlech obsluhy a manipulace s břemeny, seznámí se také s péčí o manipulační vozík. Během praktické části pak získají i potřebné dovednosti.

Testy na vysokozdvižný vozík

Úspěšně absolvované testy na vysokozdvižný vozík jsou základem pro vystavení průkazu obsluhy motorových vozíků. Zaměstnanci se v této oblasti vzdělají a získají potřebné znalosti. Společnost zajišťuje také opakovací školení a rozšiřující školení všech tříd a druhů. Hlídají za vás termíny budoucích opakovacích školení. Včas tak získáte upozornění, že je nutné proškolení vašich řidičů. Bez zbytečných starostí.

Kurzy na vysokozdvižný vozík

Kromě samotného získání průkazu obsluhy mají kurzy na vysokozdvižný vozík i další cíle. Díky nim lze dosáhnout snížení nákladů na provoz manipulační techniky, snížení rizika úrazu, dodržování pravidel bezpečnosti práce, zvýšení pracovní efektivnosti a motivace obsluhy manipulačních vozíků. Veškerá školení jsou prováděna dle současných předpisů, s využitím nejmodernější techniky a instruktážních filmů.

Společnost pro vás zajistí proškolení zaměstnanců. Mezi další služby pak patří také zprostředkování servisu, technické kontroly, či třeba odborné poradenství.

Předchozí článekDávka v nezaměstnanosti? Dostanou ji dohodáři, ne však živnostníci
Další článekGrafické studio: Profesionální služby nejen pro výrobu reklamy