Zajímají vás autoškola, kondiční jízdy či profesní školení pro skupiny C, D, E?

0
216

Každoročně absolvuje spousta z nás autoškolu. Někdo poprvé, zpravidla kolem 18 let věku, ale i později, někdo opakovaně, třeba proto, že mu bylo řidičské oprávnění dočasně odejmuto z důvodu spáchání trestného činu za volantem. Také alkoholici musí za určitých okolností absolvovat autoškolu za účelem vrácení řidičského průkazu. V Českých Budějovicích najdete firmu Autoškola školicí centrum CB s.r.o., která sídlí na Husově třídě 523/30.

Co můžete v autoškole poptávat?

Autoškola Jiří Bláha provádí výuku a výcvik řidičů pro získání řidičského oprávnění všech druhů. To nejběžnější je řidičské oprávnění skupiny B, tedy pro řidiče klasických osobních vozů, ale často je poptáváno i řidičské oprávnění pro kamiony nebo motocykly.

V této autoškole můžete absolvovat také profesní školení C, D, E skupin. Profesionální řidiči se musí udržovat v kondici a pro svou práci pravidelně absolvovat povinná profesní školení.

Věnujte si nebo ženě kondiční jízdy

Spousta majitelů řidičského oprávnění se bojí ve vozidle jezdit. Důvodem bývá např. dlouhá přestávka v řízení vozidla a následná nejistota, jak z poznávání značek, tak z rychlosti a udržení se na vozovce, zvládání klasického provozu ve větších městech, natož tak tam, kde jezdí i tramvaje, trolejbusy a můžete se setkat i se třemi jízdními pruhy v jednom směru vedle sebe.

Kondiční jízdy jsou zajímavým a praktickým dárkem k Vánocům, ale také k narozeninám, významné životní události, nebo jen tak, když víte, že se vaše paní bojí jezdit.

Jestliže se obrátíte na Autoškolu školicí centrum CB s.r.o., bude se vám věnovat firma s mnohaletou praxí. Budete jistě spokojeni, ať už vám jde o získání řidičského oprávnění, kondiční jízdy či profesní školení. Více informací se dozvíte na tel. č. +420 602 443 330, nebo na e-mailové adrese autoskolablaha@seznam.cz.

Předchozí článekDěti také potřebují vitamín D
Další článekSprávné vybavení na vodní sporty