Hledáte levné nářadí, domácí potřeby nebo elektroinstalační materiál?

0
171

Ať už žijeme v rodinném domě nebo v bytě, všichni potřebujeme klasické domácí potřeby, často také ruční a elektrické nářadí nebo třeba elektroinstalační materiál, pokud si chceme nemovitost rekonstruovat. Je skvělé, když můžeme zmíněné vybavení koupit za příznivé ceny a ušetřit tak značnou sumu peněz. Právě lákavé ceny zboží ve výborné kvalitě najdete na webových stránkách zelezarství-neratovice.cz.

Bohatá nabídka domácích potřeb

Pokud se zamyslíme, zjistíme, že domácí potřeby tvoří velkou skupinu zboží. Kuchyňské potřeby, úklidové zboží, koupelnové doplňky, potřeby pro zavařování, kempování, garnýže, lišty a mnohé jiné, to vše patří do domácích potřeb.

Nechybí ani ruční a elektrické nářadí, aby svou dílnu nebo garáž mohl vybavit každý kutil. Najdete tady zboží od kvalitních značek, jako jsou GOLA, STANLY, TONA, MANNESMANN, AJAX a další pro ruční dílenské nářadí a elektronářadí od výrobců EXTOL, NAREX a MAKITA. Nechybí také spotřební materiál, bez něhož by práce nebyla mnohdy možná, jako jsou vrtáky, sekáče, brusné a řezné kotouče nebo ochranné pomůcky, třeba brýle, štíty, rukavice a další.

Koupit si u zelezarstvi-neratovice.cz můžete i elektroinstalační materiál. Jmenujme např. svorkovnice, kabely cyky, cysy, krabice do zdi, lišty, zásuvky, koncovky, zkoušečky, pájky, pájecí chemie, topenářské ventily, trubky a tvarovky odpadové, sifony, vazelíny, teflonové pásky a nitě, připojovací hadice, redukce, šroubení, hasáky, trubkové klíče, baterie, náhradní kartuš, sprchové hlavice, hadice, ventily rohové…

Využijte zajímavé akce

Kostřík Železařství s.r.o. nabízí i zboží za akční ceny. Kupříkladu v létě 2022 zboží od FISKARS, EXTOL čerpadla nebo barvy HET KLASIK se zajímavými slevami.

Navštivte Železářství Kostřík, které najdete na adrese U Tržnice 856, Neratovice od pondělí do pátku od 8 – 17 hodin a v sobotu od 8 – 12 hodin. S nabízeným zbožím i komunikací budete určitě spokojeni.

Předchozí článekNechce se vám čekat na svou Kiu? Kia Kladno vám nabídne skladovky, se kterými můžete odjet ještě dnes
Další článekDěti také potřebují vitamín D