Nechce se vám čekat na svou Kiu? Kia Kladno vám nabídne skladovky, se kterými můžete odjet ještě dnes

0
181

Po dlouhém čekání tu konečně máme Kiu. Rádi byste ji koupili, ale nechce se vám čekat, než vám ji vyrobí? Nemusíte, pokud nechcete. Stačí se podívat na prodejce, kteří nabízí skladové Kie. V takovém případě ji můžete mít klidně dnes. To už je jistě lákavější nabídka. Kia Kladno nabízí několik skladovek. Prohlédněte si, která by vám vyhovovala nejvíce. 

Kia Sportage 

Výrazný, ale přesto tak jemný design Kia Sportage přesně vystihuje vzhled auta. Zaujme vás nejen svým externím vzhledem, ale také interiérem, který vám nabídne dostatek prostoru pro nohy, a to jak u řidiče, spolujezdce, tak i u sedadel v druhé řadě. Navíc jistě jak řidič, tak i další cestující využijí odkládací prostory, kterých je tu opravdu dost.

Kia Ceed

Milujete sportovní verze aut? Svou jedinečnou a prodlouženou maskou chladiče Kia CEED zaujme každého z nás. Pokud se zadíváte na přední masku, uvidíte motiv tygřího nosu, kterou zdobí sáténově chromovaná lišta ve tvaru křídel. Dalším výrazným rysem jsou přední tvarovaná Full LED světla. Zadní světla jsou obohacena o 48 LED diod. A pokud se podíváme na interiér, palubní deska vás nadchne měkkými a příjemnými povrchy.

Stonic a Rio

Ideální auto do města, přírody, na dlouhé, ale i krátké výlety. Do zahraničí, pro ženy a muže. Jednoduše Kia Rio sedne každému z nás. Jednoduchý, dynamický a vizuálně sportovně založený vzhled překvapí každého, kdo má rád tento styl aut. Při vstupu do auta vás jako první určitě zaujmou sedačky z černé textilie a kůže doplněné o šedé prošívání.

Komfortní a vizuálně dokonalá Kia Stonic. Jde o vůz, který vám nabídne nespoutanou jízdu, nadčasový design a pohodlí při jízdě. Pokud jde o exteriér, přední část vozu je dynamická a díky tvarované masce chladiče celý vzhled nabyde na sportovním charakteru. Pokud vás o autech zajímají další informace, neváhejte kontaktovat Kiu Kladno.

Předchozí článekTest MullVAD VPN x FastestVPN: Která VPN vyhrála?
Další článekHledáte levné nářadí, domácí potřeby nebo elektroinstalační materiál?