Potřebujete vyměnit autosklo? Víme, kde v Brně vám nejlépe pomohou

0
229

Lepí se vám poslední dobou smůla na paty, a aby toho nebylo málo, ještě se vám rozbilo čelní sklo u denně používaného osobního vozu? Ať už potřebujete čelní, boční nebo zadní autosklo vyměnit, chcete je opravit nebo si chcete sjednat kvalitní pojištění autoskla, v Brně můžete s důvěrou oslovit společnost Autoskla Vacek s.r.o., která sídlí na adrese Vinohrady 7.

Poptávaná výměna autoskla

Společnost Autoskla Vacek s.r.o. nabízí vysoce kvalitní homologovaná skla západní provenience. Pokud vás zajímá výměna autoskla, jsou doba posečkání auta v opravně a objem práce závislé na druhu zasklení. Jde o to, zda se bude jednat o typ zasklení vozidla tzv. do gumy, což je nejstarší způsob zasklívání čelního skla. Dnes se s nimi setkávám už jen u tuzemských vozů nebo u nákladních vozů a autobusů. Je časově nenároční a výměna autoskla je většinou vykonána na počkání.

Druhým typem je zaklení lepené. Autosklo je nalepeno na rám karoserie vozu, demontáž i montáž je časově i odborně náročná a většinou trvá cca 5 hodin.

Někdy nám stačí, aby výměna autoskla proběhla klasickým způsobem, ale někdy potřebujeme vůz urgentně použít, a tak na výměnu spěcháme. Autoskla Vacek s.r.o. nabízí výměnu EXPRESS, což znamená pro některé vozy možnost výměny autoskel do 2 hodin. Je to možné při využití moderních, nových lepicích materiálů.

Oprava autoskla

Také oprava autoskla je u Autoskla Vacek s.r.o. možná. Důležité je, aby nešlo o prasklinu starou, větší než 10 cm a aby nebyla ve výhledu řidiče. Pokud vám kamínek zasáhne čelní sklo, je nejlepší ihned zajet do opravny a dohodnout se na dalším postupu.

Poptávat můžete i pojištění skla, čištění interiéru, čištění klimatizace, renovaci světel, demontáž fólií, servis, střešní okna… Více informací najdete na autoskla-vacek.cz.

Předchozí článekSyndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?
Další článekTest MullVAD VPN x FastestVPN: Která VPN vyhrála?