Výroba plastů: S vysokou kvalitou a neustálými inovacemi

0
352
FINAL MANUFACTURED WHITE POLYMER GRANULES BEING ACCUMULATED IN BLUE PIT, HUMAN HAND WEARING WHITE GLOVE WITH SOME GRANULES ON PALM, CHECKING BEFORE FINAL PACKAGING.

Výroba plastů je významným oborem, jehož produkty využijí lidé z různých oborů. V nabídce najdete plastové desky, tyče a případně hotové díly. Na jednom místě tak můžete nakoupit potřebný materiál pro vybraný projekt.

Kvalitní výroba

Kvalitní výroba plastů je základním předpokladem pro spolehlivé produkty. Obraťte se na zkušeného výrobce plastových desek, kterým je společnost Mepla. Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován a přizpůsobuje se aktuálním požadavkům zákazníků. Výroba plastových desek je založena na vybraných surovinách a permanentním procesu monitorování. To zaručuje vysokou bezpečnost produktů. Kvalita polotovarů je zkoušena ve vlastní laboratoři, která umožňuje také flexibilní úpravy dle speciálních požadavků.

Různé produkty

Jedním z produktů, které v nabídce najdete, jsou plastové desky. Ty jsou dostupné v tloušťce od 1 do 120 milimetrů, v extrudované a lisované kvalitě. Vybírat můžete z různých barev a rozměrů. Kromě toho společnost nabízí plastové tyče a výrobu hotových dílů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňuje výrobu individuálních hotových dílů dle vašich údajů a výkresů. Problémem není ani výroba produktů velkých rozměrů s úzkými tolerancemi. Z nabídky si vybere každý.

Rychlé dodání

Klíčová je také doba dodání jednotlivých produktů. Flexibilní řízení produkce zaručuje krátké dodací lhůty standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Rozlehlé sklady u nás a v Německu pak umožňují i rychlé dodání skladových artiklů. Společnost navíc nabízí odborné poradenství, pokud chcete více informací ohledně vlastností polotovarů či radu. Individuálně lze formátovat polotovary na požadované rozměry a případně desky obalit ochrannou fólií.

Široká nabídka a spolehlivý servis jsou jasným plus, stačí jen najít ty pravé produkty pro váš projekt.

Předchozí článekStriptýz Brno: Užijte si žhavou podívanou
Další článekAndělé z kamene